Lista aktualności Lista aktualności

Choinka od leśnika

W sobotę 15 grudnia br. na terenie szkółki leśnej Dzicza odbyła się akcja pod hasłem „Choinka od leśnika”. Akcja była skierowana do rodzin z okolicznych miejscowości, której celem był zakup choinki wybranej przez każdego osobiście spośród wszystkich drzewek rosnących na plantacji.

   Była to pierwsza tego typu akcja na terenie Nadleśnictwa Człopa, i gdyby nie kapryśna aura, na pewno z okazji skorzystało by więcej osób. Ci, którzy jednak mimo deszczu i chłodu przybyli, aby wybrać choinkę, tak wypowiadali się na temat imprezy:
„Ogłoszenie o akcji znalazłem w internecie, więc postanowiłem wybrać się razem z dzieckiem traktując wyjazd także jako wycieczkę w te strony" – mówił mieszkaniec Piły. Inni z kolei o akcji dowiedzieli się z ogłoszenia zamieszczonego w lokalnej gazecie i również bardzo przychylnie wypowiadali się o zorganizowanej akcji.

Przypominamy, że sprzedaż choinek kontynuowana jest na placu przy siedzibie „starego Nadleśnictwa" - ulica Młyńska i potrwa do piątku 21 grudnia 2012 do godz. 14:00.
Serdecznie zapraszamy!!!